Ауызсу беру жөніндегі қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 427 қаулысы
Қазақстан Республикасының Су кодексінің 27 - бабы 2 - тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2025 жылғы 29 тамыздағы № 339 "Ауызсу беру бойынша көрсетілетін қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесіне енгізілген сумен жабдықтау жүйелерінен ауызсу беру бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 213889 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ауызсу беру жөніндегі қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Исабаев
Облысы әкімдігінің 2025 жылғы ____ _______________ № _______ қаулысына қосымша
Ауызсу беру жөніндегі қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесі
Аудандар, қалалар бойынша объектілердің атауы
Қаратал ауданы
1
"Қаратал таза су" су шаруашылығы ұйымы (Көпбірлік ауылы)
2
"Қаратал таза су" су шаруашылығы ұйымы (Қарақұм ауылы)

Об утверждении перечня систем водоснабжения, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию
Постановление акимата области Жетісу от 30 декабря 2025 года № 427
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 27 "Водного кодекса Республики Казахстан" и приказом Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 29 августа 2025 года № 339 "Об утверждении правил субсидирования стоимости услуг по подаче питьевой воды из систем водоснабжения, включенных в перечень систем водоснабжения, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 213889), акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень систем водоснабжения, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Исабаев
Приложение к постановлению акимата области от _______ ________ 2025 года № ______
Перечень систем водоснабжения, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию
Наименование объектов по районам, городам
Каратальский район
1
Водохозяйственная организация "Каратал таза су" (село Копберлик)
2
Водохозяйственная организация "Каратал таза су" (село Каракум)