Жетісу облысы бойынша тауарлық газды тұтыну нормаларын бекіту туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 20 тамыздағы № 256 қаулысы
"Газ және газбен жабдықтау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7- бабы 5-тармағының 6-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 18 қыркүйектегі №377 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №17742 болып тіркелген) бекітілген Тауарлық және сұйытылған мұнай газын тұтыну нормаларын есептеу мен бекіту қағидаларының 35- тармағына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жетісу облысы бойынша тауарлық газды тұтыну нормалары осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. "Жетісу облысы бойынша тауарлық газды тұтыну нормаларын бекіту туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 24 маусымдағы №194 қаулысы жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Исабаев
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы "_____" _____ №____ қаулысына 1-қосымша
Жетісу облысы бойынша мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек және тұрғын үй көмегін алушылар үшін тауарлық газды тұтыну нормалары
Тауарлық газды тұтыну сипаттамасы
Жылыту маусымындағы айлық норма м3
(текше метр)
Жылыту маусымынан тыс айлық норма м3
(текше метр)
1.
Жылыту қазандығы, газ плитасы және су жылытқышы бар үй шаруашылығы

Об утверждении норм потребления товарнога газа по области Жетісу
Постановление акимата области Жетісу от 20 августа 2025 года № 256
В соответствии с подпунктом 6-2) пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О газе и газоснабжении", пунктом 35 Правил расчета и утверждения норм потребления товарнога и сжиженного газа, утвержденных приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 18 сентября 2018 года №377 (зарегистрован в Реестре государственной регистарции нормативных правовых актов за №17472) акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы потребления товарного газа по области Жетісу согласно приложению 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Отменить постановление акимата области Жетісу от 24 июня 2025 года №194 "Об утверждении норм потребление товарного газа по области Жетісу".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первога официального опубликования.
Аким области Б. Исабаев
Приложение 1 к постановлению акимата области Жетісу "_____"_____ 2025 года №____
Нормы потребления товарного газа для получателей адресной социальной помощи и жилищной помощи по области Жетісу
Характеристика потребления товарного газа
Месячная норма в отопительный сезон, м3
Месячная норма во вне отопительного сезона, м3
1.
Домохозяйство с отопительным котлом, газовой плитой и водонагревателем