"Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің Ғылым комитетінің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 1-к бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2025 жылғы 11 тамыздағы № 414 бұйрығы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 65-бабының 3-тармағына сәйкес, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі құрылымының қайта ұйымдастырылуына байланысты БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің Ғылым комитетінің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 1-к бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің Ғылым комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
19-тармақтың 5) тармақшасы алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің Ғылым комитеті белгіленген мерзімде осы бұйрықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. "Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің Ғылым комитетінің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің міндетін атқарушының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 1-к бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің міндетін атқарушының 2025 жылғы 22 шілдедегі № 392 бұйрығының күші жойылсын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр С. Нұрбек

О внесении изменения в приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 13 сентября 2022 года № 1-к "Об утверждении положения Комитета науки Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан"
Приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 11 августа 2025 года № 414
В соответствии с пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", а также в связи с реорганизаций структуры Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 13 сентября 2022 года № 1-к "Об утверждении положения Комитета науки Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан" следующее изменение:
в Положении о республиканском государственном учреждении "Комитет науки Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
подпункт 5) пункта 19 исключить.
2. Комитету науки Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан в установленные сроки принять необходимые меры, вытекающие из настоящего приказа.
3. Отменить приказ исполняющей обязанности Министра науки и высшего образования от 22 июля 2025 года № 392 "О внесении изменения в приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 13 сентября 2022 года № 1-к "Об утверждении положения Комитета науки Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан".
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра науки и высшего образования Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр С. Нурбек