Сәтбаев қаласының атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2025 жылғы 19 қыркүйектегі № 02-қ бірлескен қаулысы және Ұлытау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 19 қыркүйектегі № 28/271 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес, Сәтбаев қаласы халқының пікірін ескере отырып және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 10 қыркүйегіндегі қорытындысы негізінде Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сәтбаев қаласының атаусыз көшелеріне келесідей атаулар берілсін:
Шығыс 1 көшесін – Хамит Жакенов көшесі;
Шығыс 2 көшесін – Егізек Сердалинов көшесі;
Шығыс 3 көшесін – Әбіш Исатаев көшесі;
Шығыс 4 көшесін – Бірман Сүлейменов көшесі;
Шығыс 5 көшесін – Қожа Қалиев көшесі.
2. Осы бірлескен облыс әкімдігінің қаулысы және облыстық мәслихат шешімінің орындалуын бақылау Ұлытау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облысының әкімі Д. Рыспеков
Ұлытау облыстық мәслихатының төрағасы Б. Шингисов

О присвоении наименований безымянным улицам города Сатпаева
Совместные постановление акимата области Ұлытау от 19 сентября 2025 года № 02-п и решение маслихата области Ұлытау от 19 сентября 2025 года № 28/271
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения города Сатпаев и на основании заключений Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 10 сентября 2025 года, акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам города Сатпаев следующие наименования:
улицу Шығыс 1 – в улицу Хамит Жакенов;
улицу Шығыс 2 – в улицу Егізек Сердалинов;
улицу Шығыс 3 – в улицу Әбіш Исатаев;
улицу Шығыс 4 – вулицу Бірман Сүлейменов;
улицу Шығыс 5 – в улицу Қожа Қалиев.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата области и решения маслихата области возложить на курирующего заместителя акима области Ұлытау.
3. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Ұлытау Д. Рыспеков
Председатель маслихата области Ұлытау Б. Шингисов