Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округінің ауылдарының шекараларын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 21 қазандағы № 52-2 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 1-тармағының 10) тармақшасына және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес Жуалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсай ауылдық округі Қайрат ауылының шекараларының жалпы көлемі 644,5326 гектар болып белгіленсін.
2. Ақсай ауылдық округі Диқан ауылының шекараларының жалпы көлемі 895,3859 гектар болып белгіленсін.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы мен мәслихат шешімінің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына және аудандық мәслихаттың әкімшілік-аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Мұртаза
Мәслихат төрағасы З. Бүрлібаев

Об установлении границ сел Аксайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 21 октября 2025 года № 52-2
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы села Кайрат Аксайского сельского округа общей площадью 644,5326 гектаров.
2. Установить границы села Дикан Аксайского сельского округа общей площадью 895,3859 гектаров.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на курирующего заместителя акима района и на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономического развития территорий, бюджета и местных налогов, по защите прав граждан.
4. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Мұртаза
Председатель маслихата З. Бурлибаев