Тараз қаласының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2025 жылғы 18 маусымдағы № 127 бірлескен қаулысы және Жамбыл облысы мәслихатының 2025 жылғы 18 маусымдағы № 23-4 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 11-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес, Республикалық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 21 ақпандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облысының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тараз қаласының келесі құрамдас бөліктері:
Шалғай Қарасу алабының 1-көшесі Қорқыт ата көшесіне;
Жилкооперация көшесі Иманжүсіп Құтпанұлы көшесіне;
Фресно көшесі Шәкен Ниязбеков көшесіне қайта аталсын.
2. Осы бірлескен Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы мен Жамбыл облыстық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы Н. Календеров
Облыстық мәслихаттың төрағасы А. Нұралиев

О переименовании некоторых частей города Тараз
Совместные постановление акимата Жамбылской области от 18 июня 2025 года № 127 и решение маслихата Жамбылской области от 18 июня 2025 года № 23-4
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Республиканской ономастической комиссии от 21 февраля 2025 года и с учетом мнения населения соответствующей территории акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие составные части города Тараз:
1-улицу в массиве Шалғай Қарасу на улицу Қорқыт ата;
улицу Жилкооперации на улицу Иманжүсіп Құтпанұлы;
улицу Фресно на улицу Шәкен Ниязбеков.
2. Настоящее совместное постановление акимата Жамбылской области и решение Жамбылского областного маслихата вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности Акима области Н. Календеров
Председатель областного маслихата А. Нуралиев