"Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 1509 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 28 қазандағы № 5912 қаулысы
Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 1509 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеге мынадай толықтырулар енгізіліп, жаңа редакцияда бекітілсін:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 9-1), 9-2) және 40-1) тармақшалармен толықтырылсын:
"9-1) әлеуметтік қызметкерлерге әдістемелік көмек көрсетеді;
9-2) өңірлік келісімдерді тіркеуді жүзеге асырады;";
"40-1) халықтың көші-қоны мәселелері жөніндегі уәкілетті орган бекіткен көші-қон процестерін реттеудің үлгілік қағидаларына сәйкес Шымкент қаласында көші-қон процестерін реттеу қағидаларын әзірлейді;";
2. "Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрде жіберуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурстарында орналастыруды;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Ғ. Сыздықбеков

О внесении изменения в постановление акимата города Шымкент от 29 ноября 2021 года № 1509 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление занятости и социальной защиты города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 28 октября 2025 года № 5912
Акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Шымкента от 29 ноября 2021 года № 1509 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление занятости и социальной защиты города Шымкента" внести следующее изменение:
внести следующие дополнения и утвердить в новой редакции Положение о государственном учреждении "Управление занятости и социальной защиты города Шымкента", утверждҰнное указанным постановлением:
пункт 15 дополнить подпунктами 9-1), 9-2) и 40-1) следующего содержания:
"9-1) оказывает методическую помощь социальным работникам;
9-2) осуществляет регистрацию региональных соглашений;";
"40-1) разрабатывает правила регулирования миграционных процессов в городе Шымкент в соответствии с типовыми правилами регулирования миграционных процессов, утверждҰнными уполномоченным органом по вопросам миграции населения;".
2. Государственному учреждению "Управление занятости и социальной защиты города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан в электронном виде на казахском и русском языках, удостоверенном электронной цифровой подписью;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков