Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін айқындау туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 4 маусымдағы № 3196 қаулысы
Ескерту. 01.09.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы қаулының 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 914-1-бабына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі айқындалсын.
2. "Шымкент қаласының Қаратау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрде жіберуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2025 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Шымкент қаласының әкімі Ғ. Сыздықбеков
Шымкент қаласы әкімдігінің
2025 жылғы "___" ________
№ ____ қаулысына
қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстың түрлері
Қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдар
1.
Аумақты жинау және тазалау;
бұталарды кесу;
ағаштарды отырғызу, ағарту;
ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу;
газон, шөп шабу;
абаттандыру.
Шымкент қаласының Абай ауданы әкімі аппаратының "Абай" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2.
Аумақты жинау және тазалау;
бұталарды кесу;
ағаштарды отырғызу, ағарту;
ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу;
газон, шөп шабу;
абаттандыру.
Шымкент қаласының Әл-Фараби ауданы әкімі аппаратының "Әл-Фараби" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3.
Аумақты жинау және тазалау;
бұталарды кесу;
ағаштарды отырғызу, ағарту;
ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу;
газон, шөп шабу;
абаттандыру.
Шымкент қаласының Еңбекші ауданы әкімі аппаратының "Еңбекші" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4.
Аумақты жинау және тазалау;
бұталарды кесу;
ағаштарды отырғызу, ағарту;
ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу;
газон, шөп шабу;
абаттандыру.
Шымкент қаласының Қаратау ауданы әкімі аппаратының "Қаратау" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5.
Аумақты жинау және тазалау;
бұталарды кесу;
ағаштарды отырғызу, ағарту;
ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу;
газон, шөп шабу;
абаттандыру.
Шымкент қаласының Тұран ауданы әкімі аппаратының "Тұран" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Об определении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата города Шымкент от 4 июня 2025 года № 3196
Сноска. Вводится в действие с 01.09.2025 в соответствии с пунктом 4 настоящего постановления.
В соответствии со статьей 914-1 Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Каратауского района города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течении пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан в электронном виде на казахском и русском языках, удостоверенном электронной цифровой подписью;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 сентября 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков
Приложение
к постановлению акимата
города Шымкент от
"___"________ 2025 года № ____
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Виды общественных работ
Организации, в которых должны выполняться общественные работы
1.
Очистка и уборка территории;
обрезка кустов;
посадка, побелка деревьев;
покраска, побелка здания, забора;
скашивание газона, травы;
благоустройство.
Коммунальное государственное учреждение "Абай" аппарата акима Абайского района города Шымкент
2.
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
Коммунальное государственное учреждение "Аль-Фараби" аппарата акима Аль-Фарабийского района города Шымкент
3.
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
Коммунальное государственное учреждение "Еңбекші" аппарата акима района Еңбекші города Шымкент
4.
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
Коммунальное государственное учреждение "Каратау" аппарата акима Каратауского района города Шымкент
5.
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
Коммунальное государственное учреждение "Тұран" аппарата акима района Тұран города Шымкент