"Мемлекеттік кірістер органдарының қызмет аймақтарын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 2 тамыздағы № 511 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 796 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік кірістер органдарының қызмет аймақтарын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 2 тамыздағы № 511 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен айқындалған Мемлекеттік кірістер органдарының қызмет аймақтарында:
реттік нөмірі 4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
4.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қазақстан Республикасы Алматы облысы Іле ауданының Жетіген ауылдық округі, Алматы-Жетіген автотрассасы 41 километр, 204а құрылыс, кадастрлық нөмірі 03:046:221:715; Қазақстан Республикасы Алматы облысының Іле ауданы Казциков ауылдық округінің КазЦик ауылы Бережинский Алексей Федорович көшесі 2а учаскесі, кадастрлық нөмірі 03:046:310:015; Қазақстан Республикасы Алматы облысының Қарасай ауданы Елтай ауылдық округінің Көкөзек ауылы 060 есептік кварталы 653 учаскесі, кадастрлық нөмірі 03:047:062:653; Қазақстан Республикасы Алматы облысының Қарасай ауданы, Елтай ауылдық округінің, Көкөзек ауылы, 156 учаскесі, кадастрлық нөмірі 03:047:062:4491 жер учаскелерін қоспағанда әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде
";
реттік нөмірі 19-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
19.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Алматы қаласының, оның ішінде Қазақстан Республикасы Алматы облысы Іле ауданының Жетіген ауылдық округі, Алматы-Жетіген автотрассасы 41 километр, 204а құрылыс, кадастрлық нөмірі 03:046:221:715; Қазақстан Республикасы Алматы облысының Іле ауданы Казциков ауылдық округінің КазЦик ауылы Бережинский Алексей Федорович көшесі 2а учаскесі, кадастрлық нөмірі 03:046:310:015; Қазақстан Республикасы Алматы облысының Қарасай ауданы Елтай ауылдық округінің Көкөзек ауылы 060 есептік кварталы 653 учаскесі, кадастрлық нөмірі 03:047:062:653; Қазақстан Республикасы Алматы облысының Қарасай ауданы, Елтай ауылдық округінің, Көкөзек ауылы, 156 учаскесі, кадастрлық нөмірі 03:047:062:4491 жер учаскелерін қоспағанда әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде
".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 августа 2024 года № 511 "Об определении зон деятельности органов государственных доходов"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 декабря 2025 года № 796
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 августа 2024 года № 511 "Об определении зон деятельности органов государственных доходов" следующие изменения:
в Зонах деятельности органов государственных доходов, определенных указанным приказом:
строку, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
"
4.
Департамент государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Алматинской области за исключением земельных участков: с кадастровым номером 03:046:221:715, строение 204А, 41 километр, автотрасса Алматы-Жетыген, Жетыгенский сельский округ Илийского района Алматинской области Республики Казахстан; с кадастровым номером 03:046:310:015, участок 2А, улица Бережинский Алексей Федорович, село КазЦик, КазЦиковский сельский округ, Илийского района, Алматинской области Республики Казахстан; с кадастровым номером 03:047:062:653, участок 653, учетный квартал 060, село Кокузек, Елтайский сельский округ Карасайского района Алматинской области Республики Казахстан; с кадастровым номером 03:047:062:4491, участок 156, село Кокузек Елтайский сельский округ Карасайского района Алматинской области Республики Казахстан
";
строку, порядковый номер 19, изложить в следующей редакции:
"
19.
Департамент государственных доходов по городу Алматы Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы города Алматы в том числе земельных участков с кадастровым номером 03:046:221:715, строение 204А, 41 километр, трасса Автотрасса Алматы-Жетыген, Жетыгенский сельский округ Илийского района Алматинской области Республики Казахстан; с кадастровым номером 03:046:310:015, участок 2А, улица Бережинский Алексей Федорович, село КазЦик, КазЦиковский сельский округ, Илийского района, Алматинской области Республики Казахстан; с кадастровым номером 03:047:062:653, участок 653, учетный увартал 060, село Кокузек, Елтайский сельский округ Карасайского района Алматиснкой области Республики Казахстан; с кадастровым номером 03:047:062:4491, участок 156, село Кокузек, Елтайский сельский округ Карасайского района Алматинской области Республики Казахстан
".
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы бұйрықтың қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмесін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
2) осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін оны Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
М. Такиев

1) направление копии настоящего приказа на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан после дня его первого официального опубликования.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
М. Такиев