Алатау қаласы әкімінің 2025 жылғы 18 қыркүйектегі № 3 "Алатау қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Алматы облысы Алатау қаласы әкімінің 2025 жылғы 3 қарашадағы № 4 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына және 37-бабына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 57-бабына сәйкес, сондай-ақ Төтенше жағдайды жою жөніндегі комиссияның шешімі негізінде, Алатау қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Алатау қаласы әкімінің 2025 жылғы 18 қыркүйектегі № 3 "Алатау қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алатау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Өтенов

О признании утратившим силу решения акима города Алатау от 18 сентября 2025 № 3 "Об объявлении на территории города Алатау чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима города Алатау Алматинской области от 3 ноября 2025 года № 4
В соответствии с пп. 13) п. 1 статьй 33 и статьй 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 57 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите" и на основании решения Комиссии по ликвидации чрезвычайной ситуации аким города Алатау, РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Алатау от 18 сентября 2025 года № 3 "Об объявлении на территории города Алатау чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Алатау.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Утенов