Алатау қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Алматы облысы Алатау қаласы әкімінің 2025 жылғы 18 қыркүйектегі № 3 шешімі. Күші жойылды - Алматы облысы Алатау қаласы әкімінің 2025 жылғы 3 қарашадағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алатау қаласы әкімінің 03.11.2025 № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 48, 50-баптарына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің м.а. 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 бұйрығына сәйкес, 2025 жылғы 15 қыркүйекте қала аумағындағы қатты тұрмыстық қалдықтар полигонында орын алған өрт салдарын жою мақсатында Алатау қаласының әкімі, ШЕШТІ:
1. Алматы облысы Алатау қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайларды жою басшысы болып Алатау қаласы әкімінің орынбасары Ғ. Сағитұлы тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Өтенов

Об объявлении на территории города Алатау чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима города Алатау Алматинской области от 18 сентября 2025 года № 3. Утратило силу решением акима города Алатау Алматинской области от 3 ноября 2025 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима города Алатау Алматинской области от 03.11.2025 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 48, 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", в целях ликвидации последствий пожара на полигоне твердых бытовых отходов на территории города, произошедшего 15 сентября 2025 года аким города Алатау, РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории города Алатау Алматинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Алатау Г. Сагитулы.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Утенов