Еңбекшіқазақ ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды басқарудың 2025-2029 жылдарға арналған бағдарламасы және қатты тұрмыстық қалдықтар тасымалдау, сұрыптау және көму халық үшін алым тарифін бекіту туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 қыркүйектегі № 47-215 шешімі
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 377 "Халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении, расчет тарифа для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердо – бытовых отходов по Енбекшиказахскому району
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 25 сентября 2025 года № 47-215
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 14 сентября 2021 года № 377 "Об утверждении Методики расчета тарифа для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Еңбекшіқазақ ауданы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы "25" қыркүйектегі № VIII-47-215 шешіміне 1-қосымша
Еңбекшіқазақ ауданы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
ҚҚС-ты қоса алғандағы қызмет құны, теңге
1
Қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға және көмуге арналған тарифі
1.1
Жайлы тұрғын үйлер
тұрғын / ай
550,72
1.2
Жайсыз тұрғын үйлер
тұрғын / ай
550,72
2
Бірлікке (көлемге) жылдық тарифі
1 м³

1. Утвердить тарифы на сбор, транспортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Енбекшиказахскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Ахметов Б.
Приложение 1 к решению
Енбекшиказахского районного маслихата
от "25" сентября 2025 года
№ VIII-47-215
Тарифы на сбор, транспортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Енбекшиказахскому району
Наименование
Единица измерения
Стоимость услуги с учетом НДС (тенге)
1
Тарифы на сбор, транспортировку и захоронение твердых бытовых отходов
1.1
Благоустроенные жилые дома
житель / в месяц
550,72
1.2
Неблагоустроенные жилые дома
житель / в месяц
550,72
2
Годовой тариф за единицу (объҰм)
1 м³