Қонаев қаласында әлеуметтік мәні бар тұрақты жолаушылар тасымалына қатысты кейбір қаулылардың күшін жою туралы
Алматы облысы Қонаев қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 30 шілдедегі № 604 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қонаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға сәйкес кейбір қаулылардың күші жойылды деп танылсын:
1) Алматы облысы Қонаев қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 31 қаңтардағы №78 "Қонаев қаласының аумағында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдауға тарифін белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын. Аталған қаулы 2023 жылы 13 ақпанда №5969-05 тіркеу нөмірімен Алматы облысының Әділет департаментінде тіркелген.
2) Алматы облысы Қонаев қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 8 қаңтардағы №4 "Қонаев қаласында және аумағында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдауда сараланған тарифтерін белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын. Аталған қаулы 2024 жылғы 9 қаңтарда №6071-05 тіркеу нөмірімен Алматы облысының Әділет департаментінде тіркелген.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Бердіханов

О признании утратившими силу некоторых постановлений, касающихся регулярных пассажирских перевозок социального значения на территории города Қонаев
Постановление акимата города Қонаев Алматинской области от 30 июля 2025 года № 604
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Қонаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В соответствии с настоящим постановлением признать утратившими силу следующие постановления:
1) Признать утратившим силу постановление акимата города Қонаев Алматинской области от 31 января 2023 года №78 "Об установлении тарифа на социально значимые регулярные перевозки пассажиров на территории города Қонаев". Указанное постановление зарегистрировано в Департаменте юстиции Алматинской области 13 февраля 2023 года под №5969-05.
2) Признать утратившим силу постановление акимата города Қонаев Алматинской области от 8 января 2024 года №4 "Об установлении дифференцированных тарифов на социально значимые регулярные перевозки пассажиров в городе Қонаев и его пригородах". Указанное постановление зарегистрировано в Департаменте юстиции Алматинской области 9 января 2024 года под №6071-05.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Қонаев.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Бердиханов