Өтенай ауылдық округі Өтенай ауылының құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Жетісу облысы Талдықорған қаласы Өтенай ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 29 қыркүйектегі № 225 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4)-тармақшасына сәйкес, тиісті аумақтық халқының пікірін ескере отырып, облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 15 тамыздағы қорытындысы негізінде, Талдықорған қаласы Өтенай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өтенай ауылдық округі Өтенай ауылының құрамдас бөліктеріне келесі атаулар берілсін:
1) Өтенай ауылдық округі, Жастар 1/1 тұрғын үй алабы бойынша:
-№4 атауы жоқ жаңа көше – Тәңірберген Қалилаханов көшесі;
-№10 атауы жоқ жаңа көше – Айтбек Жалбағаев көшесі;
-№11 атауы жоқ жаңа көше – Қайыпбай Түстікбаев көшесі.
2) Өтенай ауылдық округі, Жастар 3 тұрғын үй алабы бойынша:
-№6 атауы жоқ жаңа көше – Иван Битюков көшесі;
-№7 атауы жоқ жаңа көше – Степан Бендиков көшесі;
-№9 атауы жоқ жаңа көше – Елубек Каримов көшесі;
-№13 атауы жоқ жаңа көше – Иван Малин көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Өтенай ауылдық округі әкімінің орынбасары М.Турабаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өтенай ауылдық округінің әкімі Р. Малтаев

О присвоении наименований составным частям села Отенай Отенайского сельского округа
Решение акима Отенайского сельского округа города Талдыкорган области Жетісу от 29 сентября 2025 года № 225
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории, на основании заключения областой ономастической комиссии от 15 августа 2025 года, аким Отенайского сельского округа города Талдыкорган РЕШИЛ:
1. Присвоить составным частям села Отенай Отенайского сельского округа следующие наименования:
1) В городе Талдыкорган, сельский округ Отенай, жилой массив Жастар 1/1:
новую безымянную улицу №4 – в улицу Тәңірберген Қалилаханов;
новую безымянную улицу №10 – в улицу Айтбек Жалбағаев;
новую безымянную улицу №11 – в улицу Қайыпбай Түстікбаев;
2) В городе Талдыкорган, сельский округ Отенай, жилой массив Жастар 3:
новую безымянную улицу №6 – в улицу Иван Битюков;
новую безымянную улицу №7 – в улицу Степан Бендиков;
новую безымянную улицу №9 – в улицу Елубек Каримов;
новую безымянную улицу №13 – в улицу Иван Малин.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Отенайского сельского округа М. Турабаева.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Отенайского сельского округа Р.Малтаев