2026 жылға арналған Шалқар ауданы бойынша арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 326 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексінің 142 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастыру қағидалары мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 тіркелген) Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2026 жылға арналған Шалқар ауданы бойынша арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтері бекітілсін.
2. Шалқар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 29 қыркүйектегі № 223 "Шалқар ауданы бойынша арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Шалқар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Шалқар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы 2026 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шалқар ауданының әкімі Ж. Жидеханов
Шалқар ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "25"
желтоқсандағы
№ 326 қаулысына қосымша
2026 жылға арналған Шалқар ауданы бойынша арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифі
Мекемелердің түрлері
Күніне бір қызмет алушының тарифі (теңге)
1.
Үйде қызмет көрсету

Об утвержении тарифов на оказание специальных социальных услуг по Шалкарскому району на 2026 год
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 25 декабря 2025 года № 326
В соответствии со статьей 142 Социального кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32987), акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг по Шалкарскому району на 2026 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановления акимата Шалкарского района от 29 сентября 2025 года № 223 "Об утвержении тарифов на оказание специальных социальных услуг по Шалкарскому району".
3. Государственному учреждению "Шалкарский районный отдел занятости и социальных программ" в установленном законодательством порядке обеспечить официальное опубликование настоящего постановления на казахском и русском языках в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шалкарского района.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Шалкарского района Ж. Жидеханов
Приложение
к постановлению акимата
Шалкарского района
от 25декабря 2025 года № 326
Тариф на оказание специальных социальных услуг по Шалкарскому району на 2026 год
Типы учреждений
Тариф на одного услугополучателя в день (тенге)
1.
Надомное обслуживание