Хромтау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 7 тамыздағы № 349 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Хромтау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық мәслихатының төрағасы Э. Б. Болатов
Хромтау аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
7 тамыздағы № 349 шешіміне
қосымша
Хромтау аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 тамыздағы № 212 "Хромтау ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8617-04 болып тіркелген) шешімі;
2) Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 сәуірдегі № 312 "Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 тамыздағы № 212 "Хромтау ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8698-04 болып тіркелген) шешімі;

О признании утратившим силу некоторых решений Хромтауского районного маслихата
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 7 августа 2025 года № 349
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Хромтауского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель Хромтауского
районного маслихата
Болатов Э. Б.
Приложение к решению
Хромтауского районного
маслихата от 7 августа 2025 года
№ 349
Перечень утративших силу некоторых решений Хромтауского районного маслихата
1) Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 8 августа 2024 года № 212 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Хромтауском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8617-04);
2) Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 28 апреля 2025 года № 312 "О внесении изменения в решение Хромтауского районного маслихата от 8 августа 2024 года № 212 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Хромтауском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8698-04).