"Восход-Oriel" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 25 қыркүйектегі № 247 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағы 10) тармақшасына, 37-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17-бабы 1-тармағы 1)тармақшасына, 69 бабының 4-тармағына, 71-1 бабының 2-тармағына және ҚР Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 442-EL пайдалы қатты қазбаларды барлауға арналған лицензиясына негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Восход-Oriel" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне пайдалы қатты қазбаларды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу үшін, жалпы көлемі 1332 гектар жер учаскесін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2030 жылдың 9 желтоқсанына дейінгі мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2 "Хромтау ауданының ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Хромтау ауданы әкімінің орынбасары А. Райысұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Тлеумуратов

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Восход-Oriel"
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 25 сентября 2025 года № 247
В соответствии подпункта 10) пункта 1 статьи 31, Пункт 1 статьи 37, подпункт 1) пункта 1 статьи 17, Пункт 4 статьи 69, пункт 2 статьи 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан" О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан " и На основании лицензии Министерства промышленности и строительства от 9 декабря 2019 года № 442-EL на разведку твердых полезных ископаемых акимат района постановляет:
1. установить товариществу с ограниченной ответственностью" Восход-Oriel " публичный сервитут для проведения операций по разведке твердых полезных ископаемых на срок до 9 декабря 2030 года без изъятия у собственников и землепользователей земельного участка общей площадью 1332 гектара.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства и земельных отношений Хромтауского района" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Хромтауского района А. Райысовича.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Акима района Н. Тлеумуратов