Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Алға аудандық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дін мәселелері және қоғаммен байланыс жөніндегі орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 қыркүйектегі № 308 шешімі
Ескерту. 01.10.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2 тармағымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға ауданының жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртібі мен шарттарына сәйкес жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Алға аудандық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дін мәселелері және қоғаммен байланыс жөніндегі орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына 50 (елу) пайыз мөлшерінде ынталандыру үстемеақылары белгіленсін.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қазаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Тулеуов

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Центра по вопросам религии и связи с общественностью" государственного учреждения "Алгинский районный отдел внутренней политики", финансируемых из местного бюджета
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 16 сентября 2025 года № 308
Сноска. Вводится в действие с 01.10.2025 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Центра по вопросам религии и связи с общественностью" государственного учреждения "Алгинский районный отдел внутренней политики", финансируемых из местного бюджета в размере 50 (пятьдесяти) процентов, в порядке и условиях определяемым местным исполнительным органом Алгинского района.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 октября 2025 года.
Председатель Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов