Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесіне ведомстволық бағынысты коммуналдық мемлекеттік мекемелерінің қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2025 жылғы 27 маусымдағы № 226 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунальных государственных учреждений, подведомственных государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области", финансируемых из местного бюджета
Решение Актюбинского областного маслихата от 27 июня 2025 года № 226
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Ақтөбе облысының жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртібі мен шарттарына сәйкес "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесіне ведомстволық бағынысты коммуналдық мемлекеттік мекемелерінің қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылары осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.

1. Установить согласно приложению к настоящему решению стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунальных государственных учреждений, подведомственных государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области", финансируемых из местного бюджета, в порядке и условиях определяемым местным исполнительным органом Актюбинской области.