Целиноград ауданының Қабанбай батыр ауылдық округіндегі Қызылжар ауылының №5 және №7 көшелеріне атау беру туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қабанбай батыр ауылдық округі әкімінің м.а. 2025 жылғы 10 қыркүйектегі № 6 шешімі. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 2025 жылғы 10 қарашадағы № 9 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы Қабанбай батыр ауылдық округі әкімінің 10.11.2025 № 9 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарын, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы", Қазақстан Республикасы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2025 жылғы 14 тамыздағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Целиноград ауданының Қабанбай батыр ауылдық округі Қызылжар ауылының:
1) №5 көшесіне- Сағынтай Қалиманов есімі берілсін
2) №7 көшесіне - Біләл Мұқашев есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қабанбай батыр ауылдық округі әкімінің м.а. Ж.Сембаева

О присвоении наименования улицам №5 и №7 села Кызылжар сельского округа Кабанбай батыра Целиноградского района
Решение и.о. акима сельского округа Кабанбай батыра Целиноградского района Акмолинской области от 10 сентября 2025 года № 6. Утратило силу решением акима сельского округа Кабанбай батыра Целиноградского района Акмолинской области от 10 ноября 2025 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Кабанбай батыра Целиноградского района Акмолинской области от 10.11.2025 № 9 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 14 августа 2025 года, аким сельского округа Кабанбай батыра Целиноградского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Кызылжар сельского округа Кабанбай батыра:
1) улицу №5 на улицу имени Сағынтая Қалиманова,
2) улицу №7 на улицу имени Біләла Мұқашева.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима сельского округа Кабанбай батыра Ж. Сембаева