Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін айқындау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 13 қазандағы № А-8/216 қаулысы
"Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстардың түрлерін айқындалсын.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін айқындалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкім С.Құдабай
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 13 қазандағы
№ А-8/216 қаулысына
1 қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
1
Аумақтарды, көшелер мен алаңдарды абаттандыру, тазалау және көгалдандыру
2
Ағаштар мен бұталарды кесу, бұтақтарын қию
3
Ағаш, бұта көшеттері мен гүл көшеттерін отырғызу және арамшөптерден тазарту
4
Автобус аялдамалары аумақтарын абаттандыру және тазалау
5
Жаяу жүргіншілер жолдары мен жүргін жолдарды абаттандыру бойынша қосалқы жұмыстар
6
Жол инфрақұрылымы элементтерін бояу
7
Жол техникасы кіре алмайтын желерде жол жамылғысын тазалау
8
Спорт және балалар алаңдарын абаттандыру
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 13 қазандағы
№ А-8/216 қаулысына
2 қосымша
Қоғамдық жұмыстар орындалуға тиісті ұйымдардың тізбесі
Ұйым атауы
1
"Ақсораң ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
2
"Балкашин ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
3
"Барақпай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
4
"Белгород ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
5
"Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
6
"Васильев ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
7
"Веселов ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
8
"Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
9
"Каменск ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
10
"Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
11
"Мәдениет ауылы әкімінің аппараты" ММ
12
"Максимов ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
13
"Сандықтау ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
14
"Широков ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
ММ – мемлекеттік мекеме.

Об определении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 13 октября 2025 года № А-8/216
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Акима Сандыктауского района С. Құдабай
Приложение 1
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от 13 октября 2025 года
№ А-8/216
Виды общественных работ
Виды общественных работ
1
Благоустройство, очистка и озеленение территорий, улиц и площадей
2
Вырубка деревьев и кустарников, обрезка веток
3
Посадка и прополка саженцев деревьев, кустарников и цветочной рассады
4
Благоустройство и очистка территорий автобусных остановок
5
Подсобные работы при благоустройстве тротуаров и проездных путей
6
Окраска элементов благоустройства дорог
7
Очистка дорожных покрытий в местах, недоступных для дорожной техники
8
Благоустройство спортивных и детских площадок
Приложение 2
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от 13 октября 2025 года
№ А-8/216
Перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Наименование организации
1
ГУ "Аппарат акима сельского округа Ақсораң"
2
ГУ "Аппарат акима Балкашинского сельского округа"
3
ГУ "Аппарат акима Баракпайского сельского округа"
4
ГУ "Аппарат акима Белгородского сельского округа"
5
ГУ "Аппарат акима Берликского сельского округа"
6
ГУ "Аппарат акима Васильевского сельского округа"
7
ГУ "Аппарат акима Веселовского сельского округа"
8
ГУ "Аппарат акима Жамбылского сельского округа"
9
ГУ "Аппарат акима Каменского сельского округа"
10
ГУ "Аппарат акима Лесного сельского округа"
11
ГУ "Аппарат акима села Мадениет"
12
ГУ "Аппарат акима Максимовского сельского округа"
13
ГУ "Аппарат акима Сандыктауского сельского округа"
14
ГУ "Аппарат акима Широковского сельского округа"
Расшифровка аббревиатур:
ГУ – государственное учреждение.