2025 жылғы 25 маусымдағы № 3 "жергілікті ауқымдағы табиғи сипатта төтенше жағдай жариялау туралы" Зеренді ауданы әкімінің шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімінің 2025 жылғы 22 қыркүйектегі № 5 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Зеренді ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі аудандық комиссиясының кезектен тыс шұғыл отырысының 2025 жылғы 15 қыркүйек күнгі хаттамасының негізінде, Зеренді ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді ауданы әкімінің 2025 жылғы 25 маусымдағы № 3 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұнда толықтырылсын: төтенше жағдайдың салдарын жою, сондай-ақ азаматтық қорғаныс күштері мен құралдарының дайындығын қамтамасыз ету үшін арнайы техника мен техниканы алу мүмкіндігін қамтамасыз етсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Зеренді ауданы әкімінің орынбасары С.Т. Исахановқа жүктелсін.
3. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ә.Құрманғожин

О внесении изменения в решение акима Зерендинского района от 25 июня 2025 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Зерендинского района Акмолинской области от 22 сентября 2025 года № 5
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании протокола внеочередного оперативного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Зерендинского района от 15 сентября 2025 года, аким Зерендинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Зерендинского района от 25 июня 2025 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" следующее изменение:
пункт 1 дополнить текстом следующего содержания: в целях оперативного реагирования и ликвидации последствий чрезвычайной ситуации, а также обеспечения готовности сил и средств гражданской защиты, предусмотреть возможность приобретение специальной техники и оборудования.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Зерендинского района Исаханова С.Т.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
А. Курмангожин