Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 қарашадағы № 8С-40/3 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 726-бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл ауданында Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 726- бабының бірінші бөлігінде белгіленген мөлшерлеменің мөлшері 4% - дан 2% - ға төмендетілсін.
2. Есіл аудандық мәслихатының "Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 19 наурыздағы № 8С-18/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8720-03 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Есіл аудандық мәслихатының төрайымы А.Әділбаева

О понижении размера ставки
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 27 ноября 2025 года № 8С-40/3
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 726 Налогового кодекса Республики Казахстан, Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки, установленной частью первой статьи 726 Налогового кодекса Республики Казахстан в Есильском районе с 4% на 2%.
2. Признать утратившим силу решение Есильского районного маслихата "О понижении размера ставки" от 19 марта 2024 года № 8С-18/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8720-03).
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Есильского районного маслихата А. Адильбаева