2026 жылға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтерді бекіту туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № а-12/317 қаулысы
Қазақстан Республикасының әлеуметтік Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және "Арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу қағидасын бекіту туралы" 2024 жылғы 28 желтоқсандағы № 504 Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығымен бекітілген Қағиданың 4-тармағына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 35569 болып тіркелген), Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ерейментау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастыру қағидалары мен әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 болып тіркелген), 2026 жылға жан басына шаққандағы тарифтің есептеулерін жүргізсін.
2. 2026 жылға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтер осы қаулының шарттары сәйкес бекітілсін.
3. "Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтерді бекіту туралы" 2025 жылғы 02 қыркүйектегі № а-8/192 Ерейментау ауданы әкімдігінің қаулысы жойылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ерейментау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 12 декабря 2025 года № а-12/317
В соответсвии с Социальным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пункта 4 приказа Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 декабря 2024 года № 504 "Об утверждении Правил оплаты специальных социальных услуг в области социальной защиты населения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 35569), акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Ерейментауского района" согласно Приказа Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года №281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги"(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32987), произвести расчеты подушевого тарифа на 2026 год.
2. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Отменить постановление акимата Ерейментауского района от 02 сентября 2025 года № а-8/192 "Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Ерейментауского района.