Астрахан аудандық мәслихатаның 2025 жылғы 28 наурыздағы № 8С-34-5 "Астрахан ауданы әкімдігінің жанындағы сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері жөніндегі комиссия бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 8С-44-16 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және аудан әкімінің 2025 жылғы 3 желтоқсандағы № 07/641 хатына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатаның 2025 жылғы 28 наурыздағы №8С-34-5 "Астрахан ауданы әкімдігінің жанындағы сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері жөніндегі комиссия бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
-көрсетілген қаулының 1- қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.;
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Астрахан аудандық мәслихатының төрағасы М.Қожахмет
Астрахан аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 8С-44-16 шешіміне
1 қосымша
Астрахан ауданы әкімдігінің жанындағы сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі комиссия құрамы
Ерсейітов Талғат Аманбайұлы
Астрахан ауданының әкімі, комиссия төрағасы
Барахоева Полина Юнусовна
Астрахан ауданы әкімінің орынбасары, төрағаның орынбасары
Ажикова Тамила Айтмағамбетқызы
"Астрахан ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік-құқықтық жұмыс бөлімінің бас маманы, комиссия хатшысы
Мұқанов Руслан Жақсылықұлы
Астрахан ауданы әкімінің орынбасары
Орынбай Әділхан Олжабайұлы
Астрахан ауданы әкімі аппаратының басшысы
Жапаров Дархан Нұрланұлы
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Астрахан ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы (келісу бойынша)
Мұхамеджанова Айнұр Қаршығақызы
"Ақмола облысы білім басқармасының Астрахан ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысының міндетін атқарушы
(келісу бойынша)
Потапчук Светлана Николаевна
Астрахан ауданының "Ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Мұхаметжанов Сағынтай Гелманұлы
"Астрахан ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекеменің басшысы
Қалабаев Қайрат Сабыржанұлы
"Астрахан ауданының ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Оспанова Ғалия Егімбайқызы
Астрахан ауданының "Экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Вереина Светлана Геннадиевна
Астрахан ауданының "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ибрахим Диас Нұрланұлы
"Астрахан ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысының міндетін атқарушы
Жазина Гүлмира Амангелдіқызы
"Астрахан ауданының кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Шевченко Кристина Валентиновна
"Астрахан ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметтер көрсетуді талдау және ақпараттық технологиялар бөлімінің басшысы
Жакенова Зарина Мағайқызы
Астрахан ауданының ішкі саясат бөлімі жанындағы "Астрахан ауданының жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің директоры

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата № 8С-34-5 от 28 марта 2025 года "Об утверждении комиссии по противодействию коррупции при акимате Астраханского района"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 4 декабря 2025 года № 8С-44-16
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письма акима Астраханского района от 3 декабря 2025 года № 07/641, Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата №8С-34-5 от 28 марта 2025 года "Об утверждении комиссии по противодействию коррупции при акимате Астраханского района", следующее изменение:
приложение 1 указанного постановления изложить в новой редакции.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель Астраханского районного маслихата М. Қожахмет
Приложение 1
к решению Астраханского районного маслихата
от 4 декабря 2025 года №8С-44-16
Состав комиссии по противодействию коррупции при акимате Астраханского района
Ерсеитов Талгат Аманбаевич
аким Астраханского района, председатель комиссии
Барахоева Полина Юнусовна
заместитель акима Астраханского района, заместитель председателя
Ажикова Тамила Айтмагамбетовна
главный специалист отдела государственно-правовой работы государственного учреждения "Аппарат акима Астраханского района", секретарь комиссии
Муканов Руслан Жаксылыкович
заместитель акима Астраханского района
Орынбай Әділхан Олжабайұлы
руководитель аппарата акима Астраханского района
Жапаров Дархан Нурланович
начальник государственного учреждения "Отдел полиции Астраханского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан", (по согласованию)
Мухамеджанова Айнур Каршыгаевна
исполняющая обязанности руководителя государственного учреждения "Отдел образования по Астраханскому району управления образования Акмолинской области", (по согласованию)
Потапчук Светлана Николаевна
руководитель государственного учреждения "Отдел внутренней политики" Астраханского района
Мухаметжанов Сагинтай Гельманович
руководитель государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции" Астраханского района
Калабаев Кайрат Сабыржанович
руководитель государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и земельных отношений Астраханского района"
Оспанова Галия Егимбаевна
руководитель государственного учреждения "Отдел экономики и финансов" Астраханского района
Вереина Светлана Геннадиевна
руководитель государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ" Астраханского района
Ибрахим Диас Нұрланұлы
исполняющий обязанности руководителя государственного учреждения "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Астраханского района"
Джазина Гульмира Амангельдиновна
руководитель государственного учреждения "Отдел предпринимательства и промышленности Астраханского района"
Шевченко Кристина Валентиновна
руководитель отдела анализа предоставления государственных услуг и информационных технологий государственного учреждения "Аппарат акима Астраханского района"
Жакенова Зарина Магаевна
директор коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр Астраханского района" при отделе внутренней политики Астраханского района