Астрахан аудандық мәслихатаның 2025 жылғы 28 наурыздағы № 8С-34-6 "Астрахан ауданы әкімдігінің жанындағы құқық бұзушылықтардың алдын алу мәселелері жөніндегі комиссияны бекіту туралы" шешіміне өгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 8С-44-15 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және аудан әкімінің 2025 жылғы 24 қыркұйектегі № 07/537 хатына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатаның 2025 жылғы 28 наурыздағы № 8С-34-6 "Астрахан ауданы әкімдігінің жанындағы құқық бұзушылықтардың алдын алу мәселелері жөніндегі комиссияны бекіту туралы" шешіміне келесі өгерістер енгізілсін:
комиссия құрамына Мадина Молдағалиқызы Баймолдина – Астрахан ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмыс бөлімінің басшысы енгізілсін;
комиссия құрымынан Амангелді Кеңесұлы Башаров шығарылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Астрахан аудандық мәслихатының төрағасы М.Қожахмет
Астрахан аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 8С-44-16 шешіміне
1 қосымша
"Астрахан ауданы әкімдігінің жанындағы құқық бұзушылықтардың алдын алу мәселелері жөніндегі комиссиянын құрамы
Ерсейітов Талғат Аманбайұлы
Астрахан ауданының әкімі, комиссия төрағасы
Оспанова Ғалия Егімбайқызы
Астрахан ауданының "Экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ажикова Тамила Айтмагамбетовна
Астрахан ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік-құқықтық жұмыс бас маманы ;
Жапаров Дархан Нұрланұлы
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Астрахан ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы (келісу бойынша)
Вереина Светлана Геннадиевна
Астрахан ауданының "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Баймолдина Мадина Молдагалиевна
Астрахан ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік-құқықтық жұмыс бөлімінің басшысы";
Галинов Виталий Витальевич
Астрахан ауданының қоғамдык кеңестің төрағасы
(келісу бойынша) ;;
Абдибеков Нуртас Талгатбекович
Астрахан аудандық мәслихатының депутаты (келісу бойынша) ;

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата № 8С-34-4 от 28 марта 2025 года "Об утверждении комиссии по поощрению граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в Астраханском районе"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 4 декабря 2025 года № 8С-44-15
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письма акима Астраханского района от 1 декабря 2025 года № 07/636, Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата №8С-34-4 от 28 марта 2025 года "Об утверждении комиссии по поощрению граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в Астраханском районе", следующие изменения:
приложение 1 указанного постановления изложить в новой редакции.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель Астраханского районного маслихата М. Қожахмет
Приложение 1
к решению Астраханского районного маслихата
от 4 декабря 2025 года №8С-44-15
Состав комиссии по поощрению граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в Астраханском районе
Ерсеитов Талгат Аманбаевич
аким Астраханского района
председатель комиссии;
Оспанова Галия Егимбаевна
руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов" Астраханского
района, заместитель
председателя комиссии;
Ажикова Тамила Айтмагамбетовна
главный специалист отдела государственно - правовой работы аппарата акима Астраханского района, секретарь комиссии;
Жапаров Дархан Нурланович
начальник Государственного учреждения "Отдел полиции
Астраханского района
Департамент полиции
Акмолинской области
Министерства внутренних
дел Республики Казахстан",
(по согласованию);
Вереина Светлана Геннадиевна
руководитель государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Астраханского района";
Баймолдина Мадина Молдагалиевна
руководитель отдела государственно-правовой работы государственного
учреждения "Аппарат акима Астраханского района";
Галинов Виталий Витальевич
председатель общественного совета Астраханского района
(по согласованию);
Абдибеков Нуртас Талгатбекович
депутат Астраханского
районного маслихата (по согласованию);