2026-2028 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Новорыбин ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № С 52-6 шешімі.
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабы 1-тармағының, 4) тармақшысына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшысына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Новорыбин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 672,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 985,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 40 687,4 мың теңге;
2) шығындар – 52 949,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -2 277,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 277,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 18.05.2026 № С 59-3 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете Новорыбинского сельского округа Аккольского района на 2026-2028 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2025 года № С 52-6.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Новорыбинского сельского округа Аккольского района на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 672,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 985,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 687,4 тысяч тенге;
2) затраты – 52 949,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 277,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 277,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 18.05.2026 № С 59-3 (вводится в действие с 01.01.2026).

2. 2026-2028 жылдарға арналған Новорыбин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2026 жыл – 29 729,0 мың тенге;
2027 жыл – 30 025,0 мың тенге;
2028 жыл – 29 594,0 мың тенге.
2-1. Новорыбин ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджетінде осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 18.05.2026 № С 59-3 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

2. Учесть, что в бюджете Новорыбинского сельского округа на 2026-2028 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2026 год – 29 729,0 тысяч тенге;
2027 год – 30 025,0 тысяч тенге;
2028 год – 29 594,0 тысяч тенге.
2-1. Учесть, что в бюджете Новорыбинского сельского округа на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета согласно приложения 4 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 18.05.2026 № С 59-3 (вводится в действие с 01.01.2026).