2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 23/143-VIII шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауылы округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 417 433 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 378 694 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 213 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 38 526 мың теңге;
2) шығындар – 520 017 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -102 584 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -102 584 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 102 584 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 102 584 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 28.11.2025 № 34/198-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмімен.
2. 2025 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 21 550 мың теңге болып белгіленсін.
3. Сарапхана ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4,5,6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 92 964 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 75 589 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 17 375 мың теңге;
2) шығындар – 93 034 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -70 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -70 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 мың теңге.

О бюджете сельских округов на 2025-2027 годы
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2024 года № 23/143-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Казыгуртского сельского округа на 2025-2027годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 417 433 тысяч тенге:
налоговые поступления – 378 694 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 213 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 38 526 тысяч тенге;
2) затраты – 520 017 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -102 584 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -102 584 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 102 584 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 102 584 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 28.11.2025 № 34/198-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Предусмотреть на 2025 год размер субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 21 550 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2025-2027 годы согласно приложениям 4,5,6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 964 тысяч тенге:
налоговые поступления – 75 589 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 17 375 тысяч тенге;
2) затраты – 93 034 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -70 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -70 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 70 тысяч тенге.

Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 28.11.2025 № 34/198-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмімен.
26. 2025 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 15 685 мың теңге болып белгіленсін.
27. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Т.Қалымбетов
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
"27" желтоқсандағы
№23/143-VIII шешіміне
1-қосымша
Қазығұрт ауылы округінің 2025 жылға арналған бюджеті

Сноска. Пункт 25 в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 28.11.2025 № 34/198-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
26. Предусмотреть на 2025 год размер субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 15 685 тысяч тенге.
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Т. Калымбетов
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного
маслихата от 27 декабря
2024 года №23/143-VIII
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2025 год