"Атырау мұнай өңдеу зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 2197 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабы 5-1-тармақшасына және 69-бабы 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Атырау қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Атырау мұнай өңдеу зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің (040740000537) №1 кірме теміржолын салу үшін берілген жер учаскесін жер пайдаланушылардан және меншік иелерінен алып қоймастан, Атырау қаласы, Ақжайық стансасынан АМӨЗ-ге дейін жалпы көлемі 161,57 шаршы метр жер учаскесіне 20 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2."Атырау қаласының жер қатынастары, сәулет және қалақұрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулы қабылданған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде қаулыны жергілікті бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.Нсанбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ш. Кейкин

Об установлении публичного сервитута на земельный участок товариществу с ограниченной ответственностью "Атырауский нефтеперерабатывающий завод"
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 25 сентября 2024 года № 2197
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 18 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут "Атырауский нефтеперерабатывающий завод" (040740000537) для прокладки №1 подъездной железнодорожный пути с площадью 161,57 квадрат метр расположенный по адресу: города Атырау, от станции Акжайык до АПНЗ, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей со сроком на 20 лет.
2. Со дня подписании и по истечении трех календарных дней обеспечить городской отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Атырау опубликовать постановление в местных массовых информациях.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нсанбаев С.
4. Настоящее постановление вступает в силу после его подписания и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кейкин Ш.