"Karabatan Utility Solutions" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 5 шілдедегі № 1534 қаулысы. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 2198 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 25.09.2024 № 2198 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении публичного сервитута на земельный участок товариществу с ограниченной ответственностью "Karabatan Utility Solutions"
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 5 июля 2024 года № 1534. Утратило силу постановлением акимата города Атырау Атырауской области от 25 сентября 2024 года № 2198
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Атырау Атырауской области от 25.09.2024 № 2198 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования).

Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабы 5-1-тармақшасына және 69-бабы 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Атырау қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Karabatan Utility Solutions" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне (110740016162) сыртқы су құбырын жүргізу үшін берілген қосымшаға сай (14 жер учаскесі) жер пайдаланушылардан және меншік иелерінен жер учаскелерін алып қоймастан, Атырау қаласы аумағынан, Астрахань – Маңғышлақ магистралды су құбырынан бастап "Karabatan Utility Solutions" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің территориясына дейін жалпы көлемі 84,3847 гектар жер учаскесіне 49 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.

В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 18 и пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Атырау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Karabatan Utility Solutions" (110740016162) для прокладки линии внешнего водоснабжения с общей площадью 84,3847 гектар в черте города Атырау, от магистрального водопровода Астрахань – Мангышлак до территорий товариществу с ограниченной ответственностью "Karabatan Utility Solutions", согласно приложению (14 земельного участка) без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей со сроком на 49 год.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.Нсанбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ш. Кейкин
Атырау қаласы әкімдігінің
2024 жылғы 5 шілдедегі
№ 1534 қаулысына
қосымша
"Karabatan Utility Solutions" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеуде жер пайдаланушылар мен жер учаскесінің меншік иелерінің тізімі
Жер учаскесінің меншік иесі
Орналасқан жері
Кадастрлық нөмері
1
"ҚазТрансОйл" акционерлік қоғамы
Новокирпичное ауылы, №8 құрылыс

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нсанбаеву С.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кейкин Ш.
Приложение к постановлению
Акимат города Атырау № 1534
от 5 июля 2024 года
Список земельных участков у собственников и землепользователей об установлении публичного сервитута на земельный участок товариществу с ограниченной ответственностью "Karabatan Utility Solutions"
Собственник земельного участка
Местоположение
Кадастровой номер
1
Акционерное общество "КазТрансОйл"
село Новокирпичное, строение №8

04-066-060-4578
2
Атырау облысы Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Атырау орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мекеме" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
04-066-050-3306
3
Атырау қаласы әкімдігі аппараты
Атырау – Доссор тас жолы бойы, Қарабатан станциясы аумағы
04-066-050-3166
4
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Атырау аудандық пайдалану бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Атырау – Доссор тас жолынан "Қарабатан" оқу полигонына дейін
04-066-050-4210
5
Муханбидьярова Эльмира Байжановна
Қайыршақты ауылдық округі, Жұлдыз – 3 тұрғын үй алабы, Қалжан Мұхамбетов көшесі, №4 үй
04-066-060-3307
6
"Норт Каспиан Оперейтинг Компани Н.В." филиалы
Атырау қаласының жерінен
04-066-060-4166
7
"Kazakhstan Petrochemical Industries Inc." ("Казахстан Петрокемикал Индастриз Инк.") ЖШС
Атырау – Доссор тас жолы бойы
04-066-050-4218
8
"Kazakhstan Petrochemical Industries Inc." ("Казахстан Петрокемикал Индастриз Инк.") ЖШС
Атырау – Доссор тас жолы бойы
04-066-071-174
9
"Ұлттық индустриялық мұнай – химия технопаркі" арнайы экономикалық аймағы акционерлік қоғамы
Атырау – Доссор тас жолы, №301/1 құрылыс
04-066-050-3543
10
"Ұлттық индустриялық мұнай – химия технопаркі" арнайы экономикалық аймағы акционерлік қоғамы
Атырау – Доссор тас жолы, №301/12 құрылыс
04-066-050-3548
11
"Ұлттық индустриялық мұнай – химия технопаркі" арнайы экономикалық аймағы акционерлік қоғамы
Атырау – Доссор тас жолы, №301/31 құрылыс
04-066-050-3529
12
"Ұлттық индустриялық мұнай – химия технопаркі" арнайы экономикалық аймағы акционерлік қоғамы
"GAZenergy" (ГАЗенерджи) ЖШС
Атырау – Доссор тас жолы, №301/9 құрылыс
04-066-050-3535
13
"Ұлттық индустриялық мұнай – химия технопаркі" арнайы экономикалық аймағы акционерлік қоғамы
Атырау – Доссор тас жолы, №301/27 құрылыс
04-066-050-3522
14
"Ұлттық индустриялық мұнай – химия технопаркі" арнайы экономикалық аймағы акционерлік қоғамы

04-066-060-4578
2
Коммунальное государственное учреждение "Атырауское учреждение по охране лесов и животного мира "Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Атырауской области"
04-066-050-3306
3
Государственное учреждение "Аппарат акима города Атырау"
вдоль трассы Атырау – Доссор, в районе станции Карабатан
04-066-050-3166
4
Республиканское государственное учреждение "Атырауская районная эксплуатационная часть" Министерства обороны Республики Казахстан
от трассы Атырау – Доссор до учебного полигона "Карабатан"
04-066-050-4210
5
Муханбидьярова Эльмира Байжановна
Кайыршахтинское сельский округ, жилой массив Жулдыз – 3, улица Калжан Мухамбетов, дом №3
04-066-060-3307
6
Филиал "Норт Каспиан Оперейтинг Компани Н.В."
земли города Атырау
04-066-060-4166
7
ТОО "Kazakhstan Petrochemical Industries Inc." ("Казахстан Петрокемикал Индастриз Инк.")
вдоль трассы Атырау – Доссор
04-066-050-4218
8
ТОО "Kazakhstan Petrochemical Industries Inc." ("Казахстан Петрокемикал Индастриз Инк.")
вдоль трассы Атырау – Доссор
04-066-071-174
9
Акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк"
трасса Атырау – Доссор, сооружение №301/1
04-066-050-3543
10
Акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк"
трасса Атырау – Доссор, сооружение №301/12
04-066-050-3548
11
Акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк"
трасса Атырау – Доссор, сооружение №301/31
04-066-050-3529
12
Акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк"
ТОО "GAZenergy" (ГАЗенерджи)
трасса Атырау – Доссор, сооружение №301/9
04-066-050-3535
13
Акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк"
трасса Атырау – Доссор, сооружение №301/27
04-066-050-3522
14
Акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк"

Атырау – Доссор тас жолы, №301/29 құрылыс
04-066-050-3526
Атырау қаласының жер қатынастары,
сәулет және қалақұрылысы
бөлімінің басшысы
Ж. Жумагалиев

трасса Атырау – Доссор, сооружение №301/29
04-066-050-3526
Руководитель отдела земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Атырау Ж. Жумагалиев