195
Персоналды басқару құрылымдық бөлімшесі үшін (жылына орта есеппен 13 мреке, әр мерекеге 15 шеңбер)
44
Пластмассадан жасалған парақ бөлгіш
дана
1 жыл
1
1 штаттық бірлікке
45
Гель қалам, көк
дана
1 жыл
4
1 штаттық бірлікке
46
Экрандарды тазартатын салфеткалар
дана
1 жыл
1
1 құрылымдық бөлімшеге
47
Пластикалық құжат тігетін папка
дана
1 жыл
1
1 штаттық бірлікке
48
Скотч 60мм*160м
дана
1 жыл
1
1 штаттық бірлікке
49
Скотч 48мм*230м
дана
1 жыл
1
1 штаттық бірлікке
50
Ауыспалы штемпель батырмасы
дана
3 жыл
1
1 құрылымдық бөлімшеге
51
Магниттік маркер тақтасына арналған спрей
дана
1 жыл
1
1 құрылымдық бөлімшеге
52
Қалың дәптер
дана
1 жыл
1
1 штаттық бірлікке
53
Саусақ ылғалдағышы
дана
3 жыл
5
1 құрылымдық бөлімшеге
54
Файл-қосымша парақ
дана
1 жыл
10
1 штаттық бірлікке
55
Этикет таспа
дана
1 жыл
1
1 штаттық бірлікке
Ескертпе:
* Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің қызметкерлеріне тиістіліктің жалпы нормасынан 10% (пайыз) мөлшерінде қосымша іс-шаралар өткізуге арналған резерв.
Кеңсе керек-жарақтары мен офис қағаздарын беру Экология және табиғи ресурстар министрлігінің жауапты бөлімшесі басшысының атына өтінімдер бойынша (негіздері көрсетіле отырып) қамтамасыз етіледі.
Кеңсе керек-жарақтарын және офис қағазын беру жұмыс істейтін қызметкерлердің нақты санына жүргізіледі.
Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи
ресурстар министрінің
2024 жылғы желтоқсандағы
№ 294-ө бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің ведомстволық бюджеттік комиссиясының жауапты жұмыс органы Мемлекеттік активтерді басқару және бюджет саясаты департаментінің қыметкерлерін кеңсе керек-жарақтарымен және басқа да шығыс материалдарымен қамтамасыз етудің заттай нормалары
р/с
Кеңсе заттары және шығыс материалдары
Қамтамасыз ету нормативі
Пайдалану мерзімі
1
А4 қағазы
10 қорап (бір қорапта 5 бума)
бір айға
2
Папкалар
610 дана
бір жылға
3
Түрлі-түсті стикерлер
6 жиынтық 1 қызметкерге
бір жылға
4
Кеңсе түйреуіштері
10 бума 1 қызметкерге
бір жылға

195
для структурного подразделения управления персоналом (в среднем 13 праздников в году, по 15 рамок на каждый праздник)
44
Разделитель листов пластиковый
штука
1 год
1
на 1 штатную единицу
45
Ручка гелевая, синяя
штука
1 год
4
на 1 штатную единицу
46
Салфетки, чистящие для экранов
штука
1 год
1
на 1 структурное подразделение
47
Скоросшиватель пластиковый
штука
1 год
1
на 1 штатную единицу
48
Скотч 60мм*160м
штука
1 год
1
на 1 штатную единицу
49
Скотч 48мм*230м
штука
1 год
1
на 1 штатную единицу
50
Сменная штемпельная подушка
штука
3 год
1
на 1 структурное подразделение
51
Спрей для магнитно-маркерной доски
штука
1 год
1
на 1 структурное подразделение
52
Тетрадь общая
штука
1 год
1
на 1 штатную единицу
53
Увлажнитель для пальцев
штука
3 год
5
на 1 структурное подразделение
54
Файл-вкладыш
штука
1 год
10
на 1 штатную единицу
55
Этикет лента
штука
1 год
1
на 1 штатную единицу
Примечание:
* резерв для проведения дополнительных мероприятий в размере 10% (процентов) от общей нормы положенности работникам Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
Отпуск канцелярских принадлежностей и офисной бумаги обеспечивается по заявкам (с указанием оснований) на имя руководителя ответственного подразделения Министерства экологии и природных ресурсов.
Отпуск канцелярских принадлежностей и канцелярской бумаги производится на фактическое количество действующих работников.
Приложение 2
к приказу Министра экологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
от 9 декабря 2024 года № 294-П
Натуральные нормы обеспечения канцелярскими принадлежностями и другими расходными материалами работников Департамента управления государственными активами и бюджетной политики Министерства экологии и природных ресурсов, ответственного рабочего органа Ведомственной бюджетной комиссии
№ п/п
Канцелярские принадлежности и расходные материалы
Норматив обеспечения
Срок эксплуатации
1
Бумага А4
10 коробок (5 пачек в одной коробке)
на месяц
2
Папки
610 штук
на год
3
Стикеры цветные
6 упаковок на работника
на год
4
Скрепки канцелярские
10 пачек на работника
на год