2025-2027 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 36-2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына және "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-3 шешімі негізінде Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтердің бюджеттері 1-16 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1.1 Бауыржан Момышұлы ауылы
1) кірістер 744 964 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 150 062 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 594 802 мың теңге;
2) шығындар – 764 784 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 19 820 мың теңге.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1) кірістер 94 024 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 975 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 77 024 мың теңге;
2) шығындар – 94 712 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 688 мың теңге.
1.3 Ақсай ауылдық округі
1) кірістер 235 708 мың теңге, оның ішінде:

О бюджетах сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района на 2025-2027 годы
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 30 декабря 2024 года № 36-2.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жуалынского районного маслихата 25 декабря 2024 года № 35-3 "О районном бюджете на 2025-2027 годы" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты сельских округов и села Бауыржан Момышулы на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1.1 Село Бауыржан Момышулы
1) доходы – 744 964 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 150 062 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 594 802 тысяч теңге;
2) затраты – 764 784 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 820 тысяч тенге.
1.2 Актюбинский сельский округ
1) доходы – 94 024 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 16 975 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 77 024 тысяч теңге;
2) затраты – 94 712 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 688 тысяч тенге.
1.3 Аксайский сельский округ
1) доходы – 235 708 тысяч тенге, в том числе по:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 2 309 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 17.03.2025 № 39-2 (01.01.2025 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жүргізу және интернет-ресурстарында жариялау аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылымы, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 309 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 17.03.2025 № 39-2 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.