Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Атырау ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 4 қыркүйектегі № 544 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 22 маусымдағы қорытындысы негізінде, Атырау ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Атырау қаласы Атырау ауылдық округінің атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Қызыл балық ауылында:
№ 13 көшесіне - Ғарифолла Харесов көшесі.
2) Жаңаталап ауылында:
№ 14 көшесіне - Нұриден Мұфтақов көшесі;
№ 15 көшесіне - Жолдаспай Нұрмағамбетов көшесі;
№ 16 көшесіне - Қабдол Досақов көшесі;
№ 19 көшесіне - Қажен Зайров көшесі;
№ 22 көшесіне - Нұруа Әбуталиева көшесі;
№ 23 көшесіне - Ахмет Шарапиев көшесі;
№ 24 көшесіне - Нәсен Қойбақов көшесі;
№ 25 көшесіне - Қазихан Қабдел көшесі;
№ 26 көшесіне - Аяп Көшмұханов көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау ауылдық округінің әкімі Н. Халмурзин

О присвоении наименований улицам
Решение акима Атырауского сельского округа города Атырау Атырауской области от 4 сентября 2023 года № 544
В соответсвии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения Атырауской областной ономастической комиссии от 22 июня 2023 года, с учетом мнения населения Атырауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам Атырауского сельского округа города Атырау следующие наименования:
1) в селе Қызыл балық:
улице № 13 - улица Ғарифолла Харесов.
2) в селе Жаңаталап:
улице № 14 - улица Нұриден Мұфтақов;
улице № 15 - улица Жолдаспай Нұрмағамбетов;
улице № 16 - улица Қабдол Досақов;
улице № 19 - улица Қажен Зайров;
улице № 22 - улица Нұруа Әбуталиева;
улице № 23 - улица Ахмет Шарапиев;
улице № 24 - улица Нәсен Қойбақов;
улице № 25 - улица Қазихан Қабдел;
улице № 26 - улица Аяп Көшмұханов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауского сельского округа Н. Халмурзин