О ратификации Соглашения об образовании Международного центра оценки рисков легализации (отмывания) доходов, полученных преступным путем, и финансирования терроризма
Закон Республики Казахстан от 28 октября 2025 года № 226-VIII ЗРК
Ратифицировать Соглашение об образовании Международного центра оценки рисков легализации (отмывания) доходов, полученных преступным путем, и финансирования терроризма, совершенное в Бишкеке 13 октября 2023 года.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыру (жылыстату) және терроризмді қаржыландыру қауіп-қатеріне баға беретін халықаралық орталықты құру туралы келісімді ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2025 жылғы 28 қазандағы № 226-VIII ҚРЗ
2023 жылғы 13 қазанда Бішкекте жасалған Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыру (жылыстату) және терроризмді қаржыландыру қауіп-қатеріне баға беретін халықаралық орталықты құру туралы келісім ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ