Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2026 года № 64
В соответствии с пунктом 4, 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат Бурлинского района:
1. Установить тарифы на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Аксай в зависимости от способа платежа в следующих размерах:
при безналичной оплате посредством услуг оператора сотовой связи, транспортной карты либо мобильного приложения за проезд – 100 тенге;
при оплате наличными деньгами за проезд – 200 тенге;
стоимость проезда для пассажиров льготных категорий:
при безналичной оплате посредством услуг оператора сотовой связи, транспортной карты либо мобильного приложения за проезд – 50 тенге;
при оплате наличными деньгами за проезд – 100 тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Ихсанов

Жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 24 ақпандағы № 64 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19 - бабының 4, 5 - тармақтарына сәйкес Бөрлі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсай қаласының жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтері төлем тәсіліне байланысты келесі мөлшерде белгілесін:
жол ақысын ұялы байланыс операторының көрсетілетін қызметтері, көлік картасы немесе мобильді қосымша арқылы қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде – 100 теңге;
жол ақысын қолма-қол ақшамен төлеу кезінде – 200 теңге;
жекелеген санаттары бойынша жеңілдік берілген жолаушыларға жол жүру ақысы;
жол ақысын ұялы байланыс операторының көрсетілетін қызметтері, көлік картасы немесе мобильді қосымша арқылы қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде – 50 теңге;
жол ақысын қолма-қол ақшамен төлеу кезінде – 100 теңге.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Ихсанов