О признании утратившим силу решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2021 года № 8-4 "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Западно-Казахстанской области"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 апреля 2026 года № 24-9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 апреля 2026 года № 38480
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2021 года № 8-4 "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Западно-Казахстанской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25776).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Мукаев

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 8-4 "Батыс Қазақстан облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2026 жылғы 6 сәуірдегі № 24-9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 20 сәуірде № 38480 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 8-4 "Батыс Қазақстан облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25776 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Мукаев