О признании утратившими силу некоторых решений Усть-Каменогорского городского маслихата
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 апреля 2026 года № 44/4-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2026 года № 38582
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Усть-Каменогорского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Усть-Каменогорского городского маслихата А. Светаш
Приложение к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 24 апреля 2026 года
№ 44/4-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений Усть-Каменогорского городского маслихата
1. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 2 ноября 2023 года № 11/2-VІII "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8917-16).
2. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 28 марта 2024 года № 18/4-VIII "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 2 ноября 2023 года № 11/2-VІII "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8993-16).
3. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 27 февраля 2025 года № 32/5-VIII "О внесении изменений и дополнений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 2 ноября 2023 года № 11/2-VІII "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9141-16).

Өскемен қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2026 жылғы 24 сәуірдегі № 44/4-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 29 сәуірде № 38582 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Өскемен қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қалалық мәслихатының төрағасы А. Светаш
Өскемен қалалық мәслихатының
2026 жылғы 24 сәуірдегі
№ 44/4-VIII шешімге қосымша
Өскемен қаласы мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 2 қарашадағы № 11/2-VІII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8917-16 болып тіркелген).
2. "Өскемен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 2 қарашадағы № 11/2-VІII "Әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 18/4-VIІI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8993-16 болып тіркелген).
3. "Өскемен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 2 қарашадағы № 11/2-VІII "Әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 27 ақпандағы № 32/5-VIІI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9141-16 болып тіркелген).