О признании утратившим силу решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 18 марта 2024 года № 21-99-VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Шардаринском районе"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 20 марта 2026 года № 52-273-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 апреля 2026 года № 38301
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шардаринский районный маслихат Туркестанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шардаринского районного маслихата туркестанской области от 18 марта 2024 года № 21-99-VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Шардаринском районе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6486-13).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель районного маслихата Б. Муталиев

"Шардара ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Түркістан облысы Шардара аудандық маслихатының 2024 жылғы 18 наурыздағы № 21-99-VIII шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2026 жылғы 20 наурыздағы № 52-273-VIII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 3 сәуірде № 38301 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."Шардара ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Түркістан облысы Шардара аудандық маслихатының 2024 жылғы 18 наурыздағы № 21-99-VIII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6486-13 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Аудандық мәслихат төрағасы Б. Муталиев