О признании утратившим силу решения Толебийского районного маслихата от 28 марта 2024 года № 11/64-VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Толебийском районе"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 11 февраля 2026 года № 33/198-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 февраля 2026 года № 38033
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с подпунктом 5 статья 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Толебийского районного маслихата от 28 марта 2024 года №11/64-VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Толебийском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6503-13).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель районного маслихата Н. Койбагаров

"Төлеби ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Төлеби аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 11/64-VIII шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2026 жылғы 11 ақпандағы № 33/198-VIII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 24 ақпанда № 38033 болып тiркелдi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Төлеби ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Төлеби аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы №11/64-VIII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6503-13 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудандық мәслихат төрағасы Н. Койбагаров