О признании утратившим силу решение Курмангазинского районного маслихатаот 5 марта 2024 года № 110-VIII "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Курмангазинскому району"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 26 января 2026 года № 266-VIII. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 февраля 2026 года № 37935
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Курмангазинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Курмангазинского районного маслихата от 5 марта 2024 года № 110-VIII "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Курмангазинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5149-06)
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Г. Калиева

Құрманғазы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 110-VІІІ "Құрманғазы ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 қаңтардағы № 266-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 3 ақпанда № 37935 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Құрманғазы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құрманғазы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 110-VІІІ "Құрманғазы ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіміне № 5149-06 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2026 жылдың 1 қаңтарынан туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Мәслихат төрағасы Г. Калиева