О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 28 декабря 2017 года № 4/574 "Об утверждении перечня приоритетных видов спорта города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 25 февраля 2026 года № 1/123. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 февраля 2026 года № 38048
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 28 декабря 2017 года № 4/574 "Об утверждении перечня приоритетных видов спорта города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1443).
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление спорта города Алматы", в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Алматы после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Д. Сатыбалды

"Алматы қаласы спортының басым түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 4/574 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 25 ақпандағы № 1/123 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 26 ақпанда № 38048 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1."Алматы қаласы спортының басым түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 4/574 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1443 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2."Алматы қаласының Спорт басқармасы" комуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін оның Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Д. Сатыбалды