О признании утратившим силу решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 15 марта 2024 года № 69/21 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Щербактинском районе"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 8 мая 2026 года № 179/60. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 мая 2026 года № 38696
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Щербактинский районный маслихат Павлодарской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 15 марта 2024 года № 69/21 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Щербактинском районе" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7508-14).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель районного маслихата Г. Смаилханова

"Шарбақты ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 15 наурыздағы № 69/21 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2026 жылғы 8 мамырдағы № 179/60 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 12 мамырда № 38696 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шарбақты ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 15 наурыздағы № 69/21 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7508-14 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Ауданндық маслихат төрағасы Г. Смаилханова