О признании утратившими силу некоторых решений Павлодарского районного маслихата Павлодарской области
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 11 июня 2026 года № 47/395. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июня 2026 года № 38955
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Павлодарский районный маслихат Павлодарской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Павлодарского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в государственном учреждении "Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Павлодарского районного маслихата Павлодарской области после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского районного маслихата Ж. Шугаев
Приложение
к решению Павлодарского
районного маслихата от
11 июня 2026 года
№ 47/395
Перечень утративших силу некоторых решений Павлодарского районного маслихата Павлодарской области
1. Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21 ноября 2023 года № 9/103 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Павлодарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7425-14);
2. Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 20 июня 2024 года № 19/164 "О внесении изменения в решение Павлодарского районного маслихата от 21 ноября 2023 года № 9/103 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Павлодарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7565-14);
3. Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 30 апреля 2025 года № 30/267 "О внесении изменения в решение Павлодарского районного маслихата от 21 ноября 2023 года № 9/103 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Павлодарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7661-14).

Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің қүші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 11 маусымдағы № 47/395 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 13 маусымда № 38955 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшана сәйкес Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихаттының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Павлодар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі" мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Шугаев
Павлодар аудандық
мәслихатының 2026 жылғы
11 маусымдағы № 47/395
шешіміне қосымша
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Әлеуметтік көмек көрсетудің оның мөлшерлерін белгілеудің және Павлодар ауданы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қарашадағы № 9/103 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7425-14 болып тіркелген);
2. "Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қарашадағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің оның мөлшерлерін белгілеудің және Павлодар ауданы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 9/103 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 маусымдағы № 19/164 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7565-14 болып тіркелген);
3. "Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қарашадағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің оның мөлшерлерін белгілеудің және Павлодар ауданы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 9/103 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 сәуірдегі № 30/267 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7661-14 болып тіркелген).