Аққулы аудандық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2026 жылғы 13 сәуірдегі № 187/46 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 17 сәуірде № 38452 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазакстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 наурыздағы "Аққулы ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салықтар мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" № 83/18 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7520-14 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихатының төрағасы
А. Касымова

О признании утратившим силу решения маслихата района Аққулы
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 13 апреля 2026 года № 187/46. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 апреля 2026 года № 38452
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения маслихата района Аққулы от 26 марта 2024 года № 83/18 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в районе Аққулы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7520-14).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Аққулы
А. Касымова