О признании утратившим силу решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 14 марта 2024 года № 98/8 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Железинском районе"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 20 мая 2026 года № 234/8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июня 2026 года № 38926
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Железинский районный маслихат Павлодарской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 14 марта 2024 года № 98/8 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового розничного налога в Железинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7506-14).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Железинского районного маслихата Т. Даулетов

"Железин ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезіңде салықтар мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 наурыздағы № 98/8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2026 жылғы 20 мамырдағы № 234/8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 9 маусымда № 38926 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Павлодар облысы Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Железин ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезіңде салықтар мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 наурыздағы № 98/8 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7506-14 болып тіркелген).
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Железин аудандық мәслихатының төрағасы Т. Даулетов