О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 6 февраля 2024 года № 118/15 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Экибастуз"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 2 апреля 2026 года № 322/41. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 апреля 2026 года № 38384
Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата от 6 февраля 2024 года № 118/15 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Экибастуз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7474-14) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в следующей редакции:
"Об утверждении размера и Правил оказания жилищной помощи в городе Экибастуз";
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить размер и Правила оказания жилищной помощи в городе Экибастуз согласно приложению 1 к настоящему решению";
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Экибастуз, утвержденных приложением 1 указанным решением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Размер и Правила оказания жилищной помощи в Экибастуз"
пункт 3 приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции:
"3. Размер жилищной помощи рассчитывается услугодателем в соответствии с пунктом 4-1 приказа Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 8 декабря 2023 года № 117 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 33763) (далее – Правила)";
исключить пункт 5 приложения 1 к указанному решению;
пункт 9 приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции:
"9. Совокупный доход малообеспеченной семьи (гражданина) исчисляется уполномоченным органом за квартал, предшествовавший кварталу обращения за назначением жилищной помощи на основании Правил.";
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Экибастуза" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе государственного органа после дня его первого официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Экибастузского городского маслихата
Н. Макраев

Екібастұз қалалық мәслихатының 2024 жылғы 6 ақпандағы № 118/15 "Екібастұз қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2026 жылғы 2 сәуірдегі № 322/41 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 10 сәуірде № 38384 болып тіркелді
Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының "Екібастұз қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2024 жылғы 6 ақпандағы № 118/15 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7474-14 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің атауы келесі редакцияда жазылсын:
"Екібастұз қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидаларын бекіту туралы";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Екібастұз қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидалары бекітілсін";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасымен бекітілген Екібастұз қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
атауы келесі редакцияда жазылсын:
"Екібастұз қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидалары"
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасының 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Тұрғын үй көмегінің мөлшерін Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2023 жылғы 8 желтоқсандағы "Тұрғын үй көмегін беру қағидаларын бекіту туралы" № 177 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33763 болып тіркелген) ( бұдан әрі – Қағидалар) 4-1 тармағына сәйкес көрсетілетін қызметті беруші есептейді.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасының 5-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасының 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Аз қамтылған отбасының (азаматтың) жиынтық табысын уәкілетті орган Қағидалар негізінде тұрғын үй көмегін тағайындауға өтініш берген тоқсанның алдындағы тоқсанға есептейді.";
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мемлекеттік органның интернет-ресурсында оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының төрағасы
Н. Макраев