О признании утратившим силу постановления акимата Павлодарской области от 4 июля 2016 года № 212/5 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения областного коммунального имущества"
Постановление акимата Павлодарской области от 2 февраля 2026 года № 21/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 февраля 2026 года № 37944
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 4 июля 2016 года № 212/5 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения областного коммунального имущества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5186).
2. Государственному учреждению "Управление финансов Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области
А. Байханов

"Облыстық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" Павлодар облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі № 212/5 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2026 жылғы 2 ақпандағы № 21/1 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 5 ақпанда № 37944 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыстық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" Павлодар облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі № 212/5 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5186 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Павлодар облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі
А. Байханов