Меңдіқара аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Меңдіқара аудандық мәслихатының 2026 жылғы 19 тамыздағы № 294 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 20 тамызда № 39645 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудаңдық мәслихаттың төрағасы К. Рахметкалиев
Mәслихаттың
2026 жылғы 19 тамыздағы
№ 294 шешіміне
қосымша
Меңдіқара аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Меңдіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 89 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10134-10 болып тіркелген).
2. "Мәслихаттың "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 89 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Меңдіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 11 қазандағы № 155 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10296-10 болып тіркелген).
3. "Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 89 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Меңдіқара ауданы мәслихатының 2025 жылғы 12 ақпандағы № 180 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10389-10 болып тіркелген).
4. "Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 89 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Меңдіқара ауданы мәслихатының 2025 жылғы 21 сәуірдегі № 192 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10438-10 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Мендыкаринского районного маслихата
Решение Мендыкаринского районного маслихата Костанайской области от 19 августа 2026 года № 294. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 августа 2026 года № 39645
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Мендыкаринского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата К. Рахметкалиев
Приложение
к решению маслихата
от 19 августа 2026 года
№ 294
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Мендыкаринского районного маслихата
1. Решение маслихата Мендыкаринского района от 28 декабря 2023 года № 89 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10134-10).
2. Решение маслихата Мендыкаринского района от 11 октября 2024 года № 155 "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 89 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10296-10).
3. Решение маслихата Мендыкаринского района от 12 февраля 2025 года № 180 "О внесении изменения в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 89 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10389-10).
4. Решение маслихата Мендыкаринского района от 21 апреля 2025 года № 192 "О внесении изменения в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 89 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10438-10).