О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Амангельдинского района Костанайской области
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 4 мая 2026 года № 85. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 мая 2026 года № 38655
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Амангельдинского района Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Амангельдинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Амангельдинского района К. Кеделбаев
Приложение
к постановлению акимата
Амангельдинского района
от 4 мая 2026 года
№ 85
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Амангельдинского района Костанайской области
1. Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 28 февраля 2014 года № 64 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Амангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4499).
2. Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 16 марта 2015 года № 41 "О внесении изменения в постановление акимата Амангельдинского района от 28 февраля 2014 года № 64 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Амангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5482).
3. Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 10 ноября 2015 года № 181 "О внесении изменений в постановление акимата Амангельдинского района от 28 февраля 2014 года № 64 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Амангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6057).

Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің кейбiр қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 4 мамырдағы № 85 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 4 мамырда № 38655 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің кейбiр қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Амангелді ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Амангелді ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді ауданының әкімі К. Кеделбаев
Амангелді ауданы әкімдігінің
2026 жылғы 4 мамырдағы
№ 85 қаулысына
қосымша
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің күшi жойылған кейбiр қаулыларының тiзбесi
1. "Амангелді ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 64 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4499 болып тіркелген).
2. "Амангелді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 64 "Амангелді ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 41 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5482 болып тіркелген).
3. "Амангелді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 64 "Амангелді ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қарашадағы № 181 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6057 болып тіркелген).

4. Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 26 марта 2021 года № 33 "О внесении изменений в постановление акимата от 28 февраля 2014 года № 64 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Амангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9837).
5. Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 30 декабря 2022 года № 203 "О внесении изменений в постановление акимата от 28 февраля 2014 года № 64 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Амангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31475).

4. "Әкімдіктің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 64 "Амангелді ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 наурыздағы № 33 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9837 болып тіркелген).
5. "Әкімдіктің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 64 "Амангелді ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 203 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31475 болып тіркелген).