О признании утратившим силу решения Рудненского городского маслихата от 14 декабря 2022 года № 169 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Рудному"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 15 мая 2026 года № 279. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 мая 2026 года № 38733
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Рудному" от 14 декабря 2022 года № 169 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31163).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата А. Искаков

"Рудный қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Рудный қалалық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 169 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2026 жылғы 15 мамырдағы № 279 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 18 мамырда № 38733 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Рудный қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" мәслихаттың 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 169 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31163 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Искаков